Web Sitemize Hoşgeldiniz, 22 Ekim 2019

Hayalinizdeki kütüphaneyi anlatan bir yazı yazar mısınız


Hayalinizdeki kütüphaneyi anlatan bir yazı yazınız kısaca

Hayalimdeki kütüphaneye şöyle anlatayım. Hayalimdeki kütüphane; Her çeşit ve her yaş grubuna göre kitapların bulunduğu, düzenli, içerisinde insanların dolu olduğu, sessiz ve herkesin oturup kitap okuduğu bir kütüphanedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAS

Yorumlar

 1. nisan dedi ki:

  bu mu cevap yani . normalde bu siteyi severim ama bu olmamış . bir kere cevap çok kısa ya .

 2. hayattt dedi ki:

  Hayalimdeki kütüphanede tüm kitaplar yer almalı..

 3. icinizdekibenn dedi ki:

  Kütüphaneler, kitaplar insanlığın can damarıdır. Kütüphanesiz, kitapsız bir dünya düşünülemez. Kitap bilgidir. Hayata baktığımız pencereyi büyüten, bizi monotonluktan kurtarıp bambaşka dünyalara gitmemizi sağlayan eşsiz bir hazinedir.

  Kitap okuyan insan gelişir. Cahillikten, geri kalmışlıktan kendini çekip alır. Ancak çağımızda internet gibi hızlı iletişim araçlarının gelişmesi sonucunda kitaplara verilen değer günden güne azalıyor. İnsanlar her bilgiye internetten saniyeler içerisinde ulaşırken kitaplarla ilgilenmeyi tercih etmiyorlar. Kitaplar tozlu raflarında kendi kaderlerine bırakılıyor. Tabi, internet güze, yorucu değil; ancak unutulan şeyler var. Ne internet ne de başka bir kaynak kitabın verdiği zevki, dostluğu vermez insana. Hiçbir teknolojik araç insanı kitap kadar çekip alamaz bu dünyadan.

  Bu yüzden bizler de kitapların değerini bilelim. Onlardan uzaklaştıkça, koptukça geri kalmışlıktan kara cahillikten kurtulamayız. Unutmayalım ki kitap hayattır, kitap insanın en iyi arkadaşıdır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.