Web Sitemize Hoşgeldiniz, 07 Aralık 2019

Konusu “Çalışkanlık” Olan Bir Hikâye Yazınız.


Şimdiki Yazımızda Konusu “Çalışkanlık” Olan Bir Hikâye Yazınız. Konusundan Bahsedecegiz

Çalışkan Öğrenci: Deniz

Deniz adında derslerini derslerde dinleyen, ödevlerini zamanında yapan bir çocuk varmış. Bir gün öğretmeni Deniz ve arkadaşlarına “Dünyanın yaratılışı” konusunda ödev vermiş. Deniz, evine gider gitmez hemen araştırmalara başlamış, kitaplardan, internetten çeşitli bilgiler bulmuş ve ertesi güne ödevini hazır etmiş.

Denizin arkadaşları ise okuldan eve gider gitmez oyun oynamaya dalmışlar ve ödevlerini yapmayı unutmuşlar. Ertesi gün olmuş ve ödevleri kontrol etme zamanı gelmiş. Öğretmenleri ödevleri yapıp yapmadıklarını sormuş. Deniz, ödevini yaptığını söylemiş ve öğretmeninin takdirini kazanmış. Hatta öğretmeni ona güzel bir kalem hediye etmiş. Arkadaşları ise oyun olmadıklarından dolayı ödevlerini yapmayı unuttuklarını söylemişler. Öğretmenleri onlara kızmış ve bir daha böyle bir davranışta bulunmamalarını istemiş.

Bu durum karşısında yüzleri kızaran ve herkese rezil olan öğrenciler bir daha ödevlerini yapmadan okula gelmemeleri gerektiği konusunda kendilerine ders çıkarmışlar.BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAS

Yorumlar

  1. Arzu dedi ki:

    Müjdeden bayıldım ama reklam sevmem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.