Web Sitemize Hoşgeldiniz, 17 Ekim 2019

Uzun yıllardır sigara içen bir insanın organları olduğumuzu düşünelimAşağıdaki noktalı yerlere üç ayrı organın dilinden sigaranın bu organlara verdiği zararları anlatan üç mektup yazalım

Akciğer; Yıllardır sigara içip bana zehir veriyorsun. Yıllardır sigarayı içerek eline ne geçti bilmiyorum ancak biraz daha içersen kanser olacaksın ve hayatın sona erecek.
Karaciğer; Yıllardır sigara içip benim yağlanmama neden oluyorsun. Sigara içtiğin için yavaş yavaş hastalık geçirmeye başladım. Buna bir son ver ve sigarayı bırak.
Kalp: Yıllardır sigara içip damarlarımın tıkanmasına ve incelmesine neden oluyorsun! İçmeye devam ederse tamamen tıkanıp atamayacağım. Sigarayı bırak ve sağlığına kavuş.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAS

Yorumlar

  1. aylin dedi ki:

    Bu konuyla ilgili fazla bir bilgim olmadigi icin fazla konusmayacagim evet konuya gelirsek sigara ve alkolu kesinlikle ve kesinlikle kullanmamaliyiz alkolu eger kirk yilda bir kere oda keyfi yanimda cerezle falan olabilir ama sigarayi ictigimiz zaman bagimlilik yapacagi icin kesinlikle bir kere bile agzimiza surmemeliyiz

  2. müthiş dedi ki:

    çok iyi yazmışssınız saolun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.